Witryny w stylu prowansalskim

Witryny w stylu prowansalskim
Prowansalska witryna to doskonały mebel przede wszystkim do wyeksponowania zastaw, kieliszków, czy wazonów. Świetnie nada się również do przechowywania książek i małych dekoracji, ale również ważnych, a nawet sentymentalnych przedmiotów, w tym rodzinnych zdjęć. Dzięki szklanym drzwiczkom i bokom witryny cała zawartość jest pięknie wyeksponowana, a jednocześnie zabezpieczona przed uszkodzeniem oraz kurzem.

Stylowe komody drewniane

Stylowe komody drewniane
Komody drewniane ze względu na swoje ponadczasowe wzornictwo są pewnym wyborem dla klasycznych wnętrz. Szeroki wybór kolorów drewna, jak i jego rodzaju, a także stylistyk komód sprawia, że można je dopasować praktycznie do każdej aranżacji. W naszej ofercie znajdują się zarówno stylowe komody drewniane z tradycyjnego drewna, w tym modele malowane na przykład na biały, srebrny lub złoty kolor, jak i komody z egzotycznego drewna do bardziej nowoczesnych salonów, czy sypialni.

Meble w stylu Glamour

Meble w stylu Glamour
Wnętrza w stylu glamour zdecydowanie należą do tych, mających niezwykły urok. Mieszają one wiele elementów zarówno ze stylu nowoczesnego, klasycznego, jak i retro, ale zasada jest jedna. Im bardziej efektownie, tym lepiej. Oczywiście tak jak we wszystkim, w projektowaniu wnętrz w stylu glamour trzeba znać umiar. Zarówno projektanci, jak i pozostali miłośnicy tego stylu najczęściej decydują się na wyeksponowanie poszczególnych ekskluzywnych elementów wystroju.

Meble łączące nowoczesność i rustykalność

Meble do wnętrz w stylu eklektycznym
Styl eklektyczny nie oznacza surowości. Wręcz przeciwnie, coraz chętniej w tej mieszance przeważają elementy typowe dla rustykalnych wnętrz, takie jak plecione dywany, czy wzorzyste koce na kanapę. Są one jednak w większości unowocześnione, tak jak same meble. We wnętrzach eklektycznych meble stanowią bowiem pewien rodzaj zrównoważenia aranżacji, bazy całego wystroju, dlatego takie meble charakteryzują się często prostotą i nowoczesnością formy.

Wystrój kancelarii adwokatów

Meble do kancelarii adwokackiej
Wystrój wnętrz kancelarii powinien być funkcjonalny, ze względu na formę pracy. W pomieszczeniu powinno znajdować się dużo szafek oraz komód, które pomieszczą dokumenty i inne ważne rzeczy. Należy pamiętać jednak o komforcie, szczególnie, gdy kancelaria staje się miejscem, w którym właściciel spędza wiele godzin. O ile nie wskazane są tu miękkie sofy, czy pufy, o tyle komfortowe krzesła z pewnością będą najlepszym wyborem, na który zwrócą uwagę także klienci.

Meble prowansalskie

Meble do kancelarii adwokackiej
Biel, szarość, pastele dominujące w wystroju, postarzane meble oraz przytulny klimat i pachnące kwiaty w wazonie, to wszystko składa się na styl prowansalski, który jest bardzo popularnym stylem, wybieranym chętnie do wnętrz zarówno domów, jak i mieszkań. Wśród asortymentu znaleźć można komfortowe pufy i siedziska, zdobione stoliczki, szafki i komody z delikatny detalem, koniecznie w kolorze białym lub lekkim odcieniu szarości.