Komody to jedne z najczęściej wybieranych mebli w ostatnim czasie. Są doskonałą alternatywą dla szaf, a także stanowią ich uzupełnienie, gdyż dzięki praktycznym szufladom i szafkom są w stanie pomieścić ogromną ilość rzeczy. Stylowe komody są zatem chętnie wykorzystywane nie tylko w garderobach, czy sypialniach, ale również w salonach, gdzie ukryją masę dokumentów, obrusy, czy inne przedmioty, a także podniosą aspekt wizualny każdej aranżacji. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji na stylową komodę do Twojego wnętrze!

Stylowe komody drewniane

Komody drewniane ze względu na swoje ponadczasowe wzornictwo są pewnym wyborem dla klasycznych wnętrz. Szeroki wybór kolorów drewna, jak i jego rodzaju, a także stylistyk komód sprawia, że można je dopasować praktycznie do każdej aranżacji. W naszej ofercie znajdują się zarówno stylowe komody drewniane z tradycyjnego drewna, w tym modele malowane na przykład na biały, srebrny lub złoty kolor, jak i komody z egzotycznego drewna do bardziej nowoczesnych salonów, czy sypialni.

Komoda/5 Szuflad

Komoda w stylu retro ecru

Komoda

Komoda

Komody – stylowe dodatki do wnętrz

Komody jako stylowe dodatki do wnętrz nie muszą być wcale drewniane. W tym sezonie wielbiciele stylu glamour będą zachwyceni naszą propozycją. Lustrzane komody z kolekcji Vetrario same w sobie stanowią stylową dekorację w każdym pomieszczeniu, a dodatkowo fenomenalnie podkreślają ustawione na nich ozdoby, lampy, czy kwiaty.

Lustrzana komoda w stylu glamour