Promocja „Gwarancja Najniższej Ceny”

  1. Skorzystanie z promocji „Gwarancja najniższej ceny” przez Klienta, wymaga wykazania, iż cena ofertowa za zakup tego samego produktu w sklepach prowadzących konkurencyjną sprzedaż jest niższa, niż cena sprzedaży w sklepie MOJE DELHI Meble Świata w którym Klient chce nabyć produkt.
  2. Wykazanie niższej ceny ofertowej za zakup produktów może nastąpić poprzez:
    • przyjście do sklepu MOJE DELHI Meble Świata i przedstawienie aktualnej oferty cenowej znajdującej się na stronie internetowej konkurencyjnego sklepu,
    • przesłanie droga elektroniczną aktualnej oferty cenowej znajdującej się na stronie internetowej konkurencyjnego sklepu,
  3. W przypadku gdy cena ofertowa za wskazany model produktu jest niższa, niż cena w sklepie MOJE DELHI Meble Świata, Klient może nabyć przedmiotowy produkt w sklepie MOJE DELHI Meble Świata, za cenę ofertową obowiązującą u konkurencji, obniżoną o 1 zł.
  4. Promocja nie obejmuje produktów promocyjnych, objętych rabatami, powystawowych, uszkodzonych, outletowych oraz wyprzedażowych sprzedawanych przez sklepy konkurencyjne.
  5. W odniesieniu do cen produktów nie mają zastosowania również kody i kupony rabatowe obowiązujące w konkurencyjnych sklepach on-line.
  6. Porównanie ofert dotyczy wyłącznie ceny wskazanej przez sklepy konkurencyjne na stronie internetowej za ten sam model (w tej samej wersji) w regularnej sprzedaży.