Meble w stylu glamour

Wnętrza w stylu glamour zdecydowanie należą do tych, mających niezwykły urok. Mieszają one wiele elementów zarówno ze stylu nowoczesnego, klasycznego, jak i retro, ale zasada jest jedna. Im bardziej efektownie, tym lepiej. Oczywiście tak jak we wszystkim, w projektowaniu wnętrz w stylu glamour trzeba znać umiar. Zarówno projektanci, jak i pozostali miłośnicy tego stylu najczęściej decydują się na wyeksponowanie poszczególnych ekskluzywnych elementów wystroju.

Co wyróżnia styl glamour?

Wnętrza w stylu glamour zachowane są głównie w kolorystyce bieli, złota, srebra i czerni, szczególnie w wersji połyskującej. Ponadto w stylu glamour nie może zabraknąć luksusowych dodatków w postaci błyszczących żyrandoli, skór zwierząt, marmuru, a także wszechobecnych luster!

Jakie meble do wnętrz w stylu glamour?

Jeśli zastanawiasz się jakie meble i dodatki pasowałyby do wymarzonego wnętrza w stylu glamour, to koniecznie musisz zapoznać się z kolekcją naszych lustrzanych mebli, które są hitem wnętrzarskim tego sezonu! Lustrzane komody, szafki pięknie zaprezentują się w we wnętrzu w stylu glamour, a dodatkowo świetnie wyeksponują dekoracje w postaci ekskluzywne wazonów z kwiatami, czy innych ozdób. Warto również wprowadzić pełne uroku i elegancji złote oraz marmurowe dodatki na przykład z naszej kolekcji Gatsby, które przez wzgląd na swój luksusowy wygląd nie umkną niczyjej uwadze. Poniżej oczywiście przedstawimy kilka mebli oraz dodatków do wnętrz w stylu glamour dostępnych w naszym sklepie!

Lustrzana komoda w stylu glamour

Stolik

Stolik Kpl.2 Szt.

Osłonka Kpl. 3 Szt.