Szukasz sposobu na wyeksponowanie zastaw i dekoracji? Witryny w stylu prowansalskim będą doskonałym pomysłem. Szykowna witryna w białej kolorystyce przepięknie zaprezentuje schowane w niej elementy dekoracyjne lub inne detale wyposażenia, dodając uroku klasycznym, jasnym wnętrzom.

Witryny w stylu prowansalskim to meble, które można z powodzeniem zastosować zarówno w salonach, jak i jadalniach, kuchniach, czy nawet gabinetach. Piękne wykonanie z wytrzymałego drewna oraz wysoka jakość zdobień sprawiają, że są to meble, dodające prowansalskiego charakteru niejednej aranżacji.

Prowansalskie witryny – co w nich eksponować?

Prowansalska witryna to doskonały mebel przede wszystkim do wyeksponowania zastaw, kieliszków, czy wazonów. Świetnie nada się również do przechowywania książek i małych dekoracji, ale również ważnych, a nawet sentymentalnych przedmiotów, w tym rodzinnych zdjęć. Dzięki szklanym drzwiczkom i bokom witryny cała zawartość jest pięknie wyeksponowana, a jednocześnie zabezpieczona przed uszkodzeniem oraz kurzem.

Pokaż i ukryj to co chcesz!

Niektóre witryny w stylu prowansalskim oprócz części wystawowej posiadają szuflady lub szafki z pełnymi drzwiczkami, co pozwala jednocześnie na wyeksponowanie przedmiotów, jak i ukrycie tych mniej atrakcyjnych dla oka. Takie modele są doskonałym wyborem do mniejszych pomieszczeń, gdzie ilość miejsca do przechowywania ma ogromne znaczenie.

Witryna