Brak pomysłu na prezent świąteczny? Dzisiaj przedstawimy kilka pomysłów na wyjątkowy prezent do domu, który zachwyci każdego obdarowanego.

Akcesoria i dekoracje do domu to doskonały pomysł na prezent. Przed ich kupnem warto jednak zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii. Po pierwsze radzimy, aby zawsze kierować się stylem i gustem osoby, która będzie obdarowana. Dopasuj dekorację do domu pasującą do aranżacji wnętrza obdarowanego. Dzięki temu Twój prezent nie będzie schowany głęboko w szafie, a pięknie eksponował się we wnętrzu. Po drugie warto decydować się na zakup praktycznej ozdoby lub akcesorium do domu. Prezenty z rodzaju „Tylko na święta” i świąteczne dekoracje cieszą jedynie przez krótką chwilę, a nie o to przecież w tym wszystkim chodzi. Po trzecie warto stawiać na minimalizm, oczywiście chodzi tu o rozmiarowy aspekt. Lepiej kupić mniejsze praktyczne dekoracje i akcesoria do domu, które łatwiej można wkomponować w aranżację wnętrza.

Drobny świąteczny upominek dekoracyjny

Drobny świąteczny upominek do domu to doskonały pomysł dla osób, które nie do końca wiedzą, na co się zdecydować. W przypadku prezentu na święta świetnie sprawdzą się różnego rodzaju puzderka i stylowe pojemniki na biżuterię, które pozwolą uporządkować drobiazgi, a jednocześnie będą elegancką ozdobą każdego wnętrza. Dekoracyjnym upominkiem może być również zegar, budzik np. wiszący w powietrzu, czy oprawiony szklaną kopułą. Wybierając drobny upominek dekoracyjny, nie wolno także zapomnieć o klasycznych pomysłach jak mosiężny dziadek do orzechów, czy eleganckie złote świeczniki.

Puzderko

Zegar

Pl Dziadek Do Orzechów

Zegar

 

Praktyczne prezenty na święta do domu!

Praktyczne prezenty na święta do domu to nie tylko zastawy stołowe, czy zestawy ręczników lub pościel. Stylowa osłonka na doniczkę w złotym, czarnym lub białym kolorze, modne lustro ścienne w metalowej ramie, czy nowoczesny wazon o unikalnym wzornictwie świetnie sprawdzą się w roli świątecznych upominków.

Osłonka

Lustro

Wazon Metalowy