Konsole to coraz częściej wybierane elementy wyposażenia i nic w tym dziwnego. Są one niezwykle efektowne, praktyczne a w dodatku nie zajmują ogromu miejsca, dlatego są świetnym rozwiązaniem do mniejszych pomieszczeń, w tym przedpokojów.

Przedpokój to wizytówka domu, więc upiększ go konsolą!

Przedpokój jest wizytówką każdego domu. Jest to w końcu pomieszczenie, które wita każdego gościa. Warto więc zadbać o odpowiednią prezencję przedpokoju. Konsola będzie doskonałym meblem pozwalającym dodatkowo udekorować często niewielkie i niecieszące na co dzień hole i korytarze. Na konsoli w przedpokoju można bowiem postawić różnorodne ozdoby jak figurki, rośliny, czy ramki ze zdjęciami. Ponadto mebel sam w sobie będzie stanowić przepiękną dekorację!

Mała przestrzeń – czy konsola w wąskim przedpokoju ma sens?

Jak najbardziej! Konsole to idealne meble do wąskich i ciasnych pomieszczeń. Przyglądając się różnorodności ich rozmiarów zdecydowanie można dobrać konsolę do wymiarów swojego przedpokoju. Można je postawić między parą drzwi, czy w korytarzu bocznym, a dzięki ogromnej ilości modeli bez trudu dopasujesz je do charakteru i stylu Twojego domu, czy mieszkania.

Konsola

Konsola w przedpokoju i praktyczne przechowywanie drobiazgów

Konsola w przedpokoju to dodatkowe miejsce, na którym bądź w którym możemy przechowywać przydatne drobiazgi. Klucze do domu, piwnicy lub skrzynki pocztowej nie muszą wisieć na widoku. Wybór konsoli do przedpokoju z małymi szufladkami rozwiąże problem zgubionych kluczy raz na zawsze.

Konsola biała prowansalska