Biel, szarość, pastele dominujące w wystroju, postarzane meble oraz przytulny klimat i pachnące kwiaty w wazonie, to wszystko składa się na styl prowansalski, który jest bardzo popularnym stylem, wybieranym chętnie do wnętrz zarówno domów, jak i mieszkań.

Prowansja, to miejsce znane i chętnie odwiedzane przez turystów, którzy wybierają się w podróż do Francji. Z tych oto terenów wywodzi się styl prowansalski, który charakteryzuje się ścisłym nawiązaniem do malowniczych wsi i spokojnych klimatów.

Meble w stylu prowansalskim

W ofercie sklepu Moje Delhi dostępny jest szeroki wybór efektownych, postarzanych, wyjątkowych mebli prowansalskich, które wykonane są tak, aby doskonale wpisywały się w ten gustowny, prosty, lecz niebanalny styl.Wśród asortymentu znaleźć można komfortowe pufy i siedziska, zdobione stoliczki, szafki i komody z delikatny detalem, koniecznie w kolorze białym lub lekkim odcieniu szarości.

Biel to kolor, który zdecydowanie dominuje w wystroju wnętrz prosto z Prowansji. Jest to odcień spokojny, czysty, klasyczny, dzięki czemu pomieszczenie będzie harmonijnie urządzone. Charakteru dodadzą tu faktury, które zdecydowanie powinny się od siebie różnić. Materiały muszą by przede wszystkim naturalne, lecz nie powinny być jednolite. Mile widziane będą także pastele, w tym pudrowy odcień różu, czy lawenda, która może gościć zarówno w wazonie, jak i na ścianach.

Sklep z meblami prowansalskimi – Moje Delhi

W sklepie Moje Delhi, wszelkie meble z kategorii stylu prowansalskiego, będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz, które mają przypominać te niczym sprowadzone prosto z prawdziwej, słonecznej Prowansji. Meble prowansalskie wykonane są z najwyższą dbałością o detale, z materiałów wytrzymałych i solidnych. W asortymencie dostępny jest duży wybór stylowych mebli i dodatków, z których z łatwością można stworzyć piękne prowansalskie wnętrze.

Siedzisko

Komoda

Stolik Ii Cz.

Szafka