Jadalnia to wyjątkowe miejsce, można by rzec, że serce każdego domu. Niezależnie od tego, czy jest to osobne pomieszczenie, czy jadalnia jest połączona z salonem, warto zwrócić uwagę na wybierane do niej meble. Stylowe stoły, krzesła, a nawet kredensy na porcelanę to podstawowe wyposażenie każdej jadalni. Zobacz więc, na jakie meble do jadalni się zdecydować, aby była ona stylowa i zgodna z obecnymi trendami wnętrzarskimi.

Stylowy stół do jadalni

Stylowy stół do jadalni to marzenie większości osób. Jest na pewno kilka aspektów, na które należy zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniego stołu. Przede wszystkim wielkość oraz liczba osób, które na co dzień będą zasiadać przy stole. Jeśli lubimy zaprosić rodzinę, czy przyjaciół, dobrym rozwiązaniem będzie wybór stołu do jadalni z możliwością rozłożenia. Pozwoli to zaoszczędzić miejsce, co jest istotne w przypadku mniejszych pomieszczeń, a jednocześnie wygodnie przyjąć przy stole wszystkich gości.

Stylowy stół do jadalni oprócz funkcji praktycznej, musi się dobrze prezentować. Zwróć uwagę na szczegóły wykonania. Dobry stół do jadalni będzie stabilny i wytrzymały. Drewniane nogi i konstrukcja zdecydowanie zagwarantuje nam służenie stołu przez lata.

Stół Z Krzesłami (Iv Cz.)

Stół Ii Cz

Krzesła do stylowej jadalni

W stylowej jadalni nie może również zabraknąć krzeseł. Dopasuj je do stylu w jakim chcesz, aby jadalnia była urządzona, a także kieruj się ich wygodą. Chcąc nie chcąc, przy stole spędzamy dużą część dnia, więc dobrze, gdy krzesła jadalniane są komfortowe również przy dłuższym siedzeniu. Obite materiałem oparcie, a może podłokietniki? W zależności od potrzeb możesz wybrać klasyczne krzesła lub stylowe fotele. Ważne by rozmiar siedzeń dopasować do wysokości i szerokości stołu.