Otwierane siedziska już w poprzednim roku podbiły aranżacje wnętrz. W tym roku nadal królują na salonach, zachwycając swoim designem oraz praktycznością każdego miłośnika pięknego wykończenia pomieszczeń.

Otwierane siedzisko do przedpokoju w stylu glamour

Wnętrza glamour zyskują na popularności, szczególnie w 2021 roku można zauważyć, że ten trend odznaczy swoje piętno na projektach wnętrz. Otwierane siedziska do przedpokoju w stylu glamour to przede wszystkim modele obite w materiały takie jak aksamit lub welur z widocznym, eleganckim pikowaniem oraz detalami w kolorze złota lub srebra.

Otwierane siedzisko do nowoczesnego przedpokoju

W nowoczesnych aranżacjach przedpokojów w 2021 roku modne będą otwierane siedziska w ciemnej lub odważnej kolorystyce. Z jednej strony dominować będą kolory butelkowej zielni, granatu i bordo, z drugiej zaś mocne, energetyzujące barwy, przykładowo żółć. Biorąc pod uwagę wzornictwo nowoczesnych otwieranych siedzisk do przedpokoju, warto zdecydować się na modele na wysokich, metalowych lub designerskich nóżkach.

Siedzisko

 

Klasyczne otwierane siedzisko do przedpokoju

Do przedpokojów zaaranżowanych na styl klasyczny świetnie sprawdzą się drewniane otwierane siedziska. Ich tradycyjny wygląd oraz pięknie wykonane zdobienia doskonale uwydatnią charakter każdego przedpokoju, dodając mu niezwykłej klasy. Ponadczasowa kolorystyka drewna dębowego, mahoniowego, które są najgorętszymi trendami w aranżacjach wnętrz w 2021 roku lub odcienie bieli fenomenalnie podkreślą wyjątkowość nie tylko przedpokoju, ale również będą świetną alternatywą dla ławki w salonie, albo staną się przydatnym siedziskiem w sypialni.

Ławka 2 Szufldy