Rośliny we wnętrzach odgrywają niezwykle istotną rolę, szczególnie w tych wielkomiejskich, gdyż nie tylko dekorują pomieszczenia, ale również pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Zobacz poniższe wskazówki jak przemycić do swojego wnętrza rośliny, tak aby doskonale zharmonizowały się z jego aranżacją!

Złote osłonki na doniczki do eleganckich aranżacji

Złote osłonki na doniczki, królują w obecnych trendach wnętrzarskich. Doskonale komponują się z modnymi obecnie kolorami aranżacji i w fenomenalny sposób podkreślają zielone liście roślin. W przypadku stworzenia jak najbardziej eleganckiego efektu warto zastosować złote osłonki na doniczki z metalu, które doskonale komponują się z wnętrzami klasycznymi, kolonialnymi, czy eklektycznymi. W takich złotych doniczkach najlepiej prezentują się bujne rośliny liściaste o ciemniejszej, butelkowym kolorze liści między innymi monstery, filodendrony, palmy, czy wilczomlecze nadobne zwane również gwiazdami betlejemskimi.

Osłonka Kpl. 2 Szt

Osłonka Kpl. 3 Szt.

Nowoczesne wazony do modernistycznych wnętrz

Kwiaty w wazonie to doskonały sposób, aby wprowadzić do wnętrz domowej, gościnnej atmosfery. Wazony świetnie sprawdzą się również jako samodzielna dekoracja, tym bardziej, jeśli zachwycają swoim wzornictwem. W ostatnich trendach wnętrzarskich wyraźnie widać zamiłowanie do nowoczesnych wazonów, wręcz designerskich, które zarówno nadają charakteru wnętrzom umieszczone w szklanej witrynie, jak i stawiane na stole wypełnione pięknymi kwiatami.

Jeśli chodzi o modne nowoczesne wazony, to stawiamy tutaj na ich jakość wykonania i stonowaną kolorystykę szarości, bieli i czerni. W te klimaty doskonale wpisują się, chociażby wazony à la marmur.

Wazon

Artykuł Dekoracyjny-Wazon

Modne doniczki i osłonki na nóżkach

Wnętrza wypełnione roślinami to jeden z najgorętszych trendów tego roku. Parapety to nie jedyne miejsce na rośliny. Ich miłośnicy doskonale wiedzą, że w przypadku dużej ilości roślin ważna jest różnorodność poziomów. Nic więc dziwnego, że osłonki z nóżkami stały się hitem sezonu! Doniczki z nogami metalowymi, czarnymi, czy drewnianymi podbijają serca miłośników nie tylko nowoczesnych i loftowych wnętrz, ale również tych klasycznych. A do jakich roślin się sprawdzają? Osłonki do doniczek na nogach w zależności od ich wymiarów pięknie podkreślą małej i średniej wielkości rośliny takie jak np. paprotki, chamedory, aloesy, czy maranty.

Osłonka

Osłonka Kpl.2 Szt.