Styl glamour to jeden z najchętniej wybieranych trendów wnętrzarskich ostatniego roku. Pięknie prezentuje się zarówno w małych, jak i większych przestrzeniach, a dzięki stonowanej kolorystyce i szerokiej ofercie detali, czy mebli glamour można niedużym kosztem stworzyć wnętrze właśnie w takim stylu.

Ekskluzywne meble mają znaczenie!

Meble w aranżacjach w stylu glamour mają ogromne znaczenie. To one tak naprawdę definiują całą aranżację, dlatego warto postawić na wyposażenie, które zrobi wrażenie. Ekskluzywne meble to takie, które zachwycają nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również formą. W przypadku ekskluzywnych mebli w stylu glamour mówimy głównie o metalowych konstrukcjach w odcieniach srebra i złota oraz ich połączeniu z lustrem, marmurem, czy połyskującym czarnym blatem. Takie połączenie materiałów sprawia, że meble już na pierwszy rzut oka są ekskluzywnym detalem, a jeśli dodamy do nich stylowe dodatki, to zdecydowanie uzyskamy pełnię stylu glamour.

Wnętrza w stylu glamour – jakie ekskluzywne meble wybrać?

Różnego rodzaju siedziska: sofy, krzesła, taborety mogą być zarówno wygodne, jak i ekskluzywne. W stylu glamour warto zwrócić uwagę na detale. Metalowe nóżki, welurowy materiał na przykład z pikowaniem świetnie sprawdzi się we wnętrzach glamour. Pamiętaj, że wykończenie ma znaczenie, dlatego postaw na wysokiej jakości wykonanie siedzisk.

Lustrzane meble zdecydowanie można zaliczyć do ekskluzywnego wyposażenia każdego wnętrza. Swoją formą i niespotykanym wyglądem robią ogromne wrażenie. Lustrzane stoliki, kwietniki, szafki nocne nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu, a jednocześnie będą pięknie podkreślać postawione na nich dekoracje w postaci wazonów z kwiatami, czy lamp.