Globobary i Globusy

Nasza kolekcja globobarów i globusów to rewelacyjne uzupełnienie wnętrz klasycznych, antycznych, czy kolonialnych o niezwykle efektowne, a jednocześnie praktyczne dekoracje. Kolonialny barek w globusie, czy piękny, drewniany globus świata będą stanowić unikatową ozdobę w każdym pomieszczeniu.

Barek globus w stylu kolonialnym

Otwierany globus z barkiem to antyk, który będzie świetną propozycją na urozmaicenie aranżacji gabinetu, domowej biblioteki, czy baru. Można w nim umieścić trunki na wyjątkowe okazje oraz szklanki bądź kieliszki. W naszej ofercie znajdziesz wolnostojący barek kolonialny z półeczkami, połączony ze stolikiem, a także małe globobary do postawienia na meblach.

Globus świata, czyli antyk do wystroju wnętrza

W naszej ofercie oprócz globusów z barkiem znajdują się również klasyczne globusy świata pokroju antyków. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu i kolonialnemu wyglądowi są dekoracją samą w sobie, która doda charakteru niejednemu wnętrzu. Oprócz tradycyjnych globusów świata w naszym sklepie są również podpórki do książek z globusami, stanowiące nie tylko wyjątkową, ale i praktyczną ozdobę dowolnej aranżacji.

Wyświetlanie wszystkich 2 wynikówSuper Sprzedawca

Polecam 139 Nie polecam 0
Zgodność z opisem
5,0
Czas wysyłki
5,0
Koszt wysyłki
4,9
Obsługa kupującego
5,0

na allegro od 7 lat i 10 miesięcy