Tropical Island

Obrazy z motywem tropikalnym

Obrazy z motywem tropikalnym z kolekcji Tropical Island będą doskonałym urozmaiceniem wnętrz nowoczesnych, czy eklektycznych. Motywy tropikalnej fauny i flory dodadzą charakteru oraz niezwykłego klimatu aranżacjom salonów, sypialni, restauracji, czy hoteli, wprowadzając do nich powiew świeżości.

Obraz monstera i tropikalne liście

Obrazy z tropikalnymi liśćmi, jak obrazy monstera wpisują się w najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Dostępne w naszej ofercie obrazy z monsterami i inne obrazy z liśćmi w ciekawej palecie kolorystycznej pozwolą dopasować idealny motyw do wymarzonego zamysłu, czy projektu.

Tropikalny obraz z flamingiem

Kolekcja Tropical Island to nie tylko obrazy z tropikalną florą, ale również fauną. Tropikalny obraz z flamingiem, czy obraz z arą będzie świetnym pomysłem na wykończenie wnętrza. Wszystkie nasze obrazy z motywem tropikalnym malowane są na zamówienie przy użyciu włoskich farb olejnych oraz wysokiej jakości płótna. Obrazy z monsterami, obrazy z flamingami i inne z tej kolekcji mogą być zamówione w opcji bez obijania na krosno, w ramie bądź bez ramy z malowanymi bokami.

Wyświetlanie 1–30 z 85 wynikówSuper Sprzedawca

Polecam 139 Nie polecam 0
Zgodność z opisem
5,0
Czas wysyłki
5,0
Koszt wysyłki
4,9
Obsługa kupującego
5,0

na allegro od 6 lat i 1 miesięcy